Ubytování v pokojích Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-SPA a denně 3 hodiny volný vstup do termálních bazénů a kardio fitness v hotelu Horal (3,5 km).


Pokoj Standard

Pokoj Standard

Ubytování v apartmánech Suite

Prostorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-SPA a denně 3 hodiny volný vstup do termálních bazénů a kardio fitness v hotelu Horal (3,5 km).


Apartmán Suite

Apartmán Suite

Ubytování v apartmánech Suite SPA

Unikátní apartmá po kompletní rekonstrukci nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, k dispozici připojení k internetu. Apartmá č. 314 nabízí navíc soukromou infrasaunu a pro rodiny s dětmi ho lze propojit s apartmá č. 315. V ceně je snídaně, večeře, neomezený vstup do L-SPA a také neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal v hotelu Horal (3,5 km).


Apartmán Suite SPA

Apartmán Suite SPA